Kalendarz zajęć ( 5.0 | FitFabric Matejki)

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 16 do 22-09-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30  
50 min

SHAPE

Ewelina Psut

SALA FIT

50 min

JUMPit TABATA

Aleksandra Kwasiborska

SALA FIT

 
50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Ewelina Psut

SALA FIT

   
10:00            
50 min

CROSS FABRIC

Adam Olczak

CROSS FABRIC

10:30          
50 min

PŁASKI BRZUCH

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

50 min

SHAPE

Joanna Lipińska

SALA FIT

11:30          
50 min

TBC

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

50 min

STRETCHING

Joanna Lipińska

SALA BODY MENTAL

12:30            
50 min

SEXI PUPA

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

17:00
50 min

PŁASKI BRZUCH

Ewelina Psut

SALA FIT

50 min

HIIT + ABS

Kamila Sachajko

SALA FIT

50 min

PŁASKI BRZUCH

Patrycja Bejm

SALA FIT

50 min

PUMP

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

50 min

SEXI PUPA

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

   
17:30  
50 min

FIT BALL

Magdalena Ślusarczyk

SALA BODY MENTAL

         
18:00
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Robert Pikuła

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Adam Olczak

CROSS FABRIC

50 min

JUMPit

Marta Białkowska

SALA FIT

50 min

CROSS INTERVAL

Sebastian Dryja

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Robert Pikuła

CROSS FABRIC

   
50 min

ZUMBA ®

Katarzyna Królak

SALA FIT

50 min

STEP & SHAPE

Arkadiusz Matuszak

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

 
50 min

PŁASKI BRZUCH

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA FIT

 
18:30
50 min

STRETCHING

Ewelina Psut

SALA BODY MENTAL

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magdalena Ślusarczyk

SALA BODY MENTAL

 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magdalena Ślusarczyk

SALA BODY MENTAL

50 min

STRETCHING

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA BODY MENTAL

   
19:00
50 min

JUMPit

Kamila Sachajko

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Arkadiusz Matuszak

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

KETTLEBELLS

Jakub Krej

CROSS FABRIC

50 min

JUMPit

Ewelina Malinowska

SALA FIT

     
50 min

KETTLEBELLS

Jakub Krej

CROSS FABRIC

 
50 min

TABATA

Marta Białkowska

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

 
19:30    
50 min

STRETCHING

Kinga Arendt

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

80 min

JOGA

Aleksandra

SALA BODY MENTAL

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kamila Sachajko

SALA BODY MENTAL

   
20:00
50 min

SHAPE

Kamila Sachajko

SALA FIT

50 min

JUMPit

Aleksandra Kwasiborska

SALA FIT

50 min

SEXI PUPA

Marta Białkowska

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

       
20:30    
50 min

SALSATION ®

Dominik Sochacki

SALA BODY MENTAL

       
← →