Kalendarz zajęć (5.0 | FitFabric Matejki)

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 18 do 24-06-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30  
50 min

SHAPE

Patrycja Kmieciak

SALA FIT

 
50 min

PŁASKI BRZUCH

Kamila Sachajko

SALA FIT

     
09:30
50 min

JUMPit

Ewelina Psut

SALA FIT

 
50 min

JUMPit TABATA

Aleksandra Kwasiborska

SALA FIT

 
50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Ewelina Psut

SALA FIT

   
10:00            
50 min

CROSS FABRIC

Michał Kuc

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

10:30
50 min

FIT BALL

Magdalena Ślusarczyk

SALA BODY MENTAL

       
50 min

PŁASKI BRZUCH

Natalia Tomaszewska

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

50 min

SHAPE

Arletta Rzepiela

SALA BODY MENTAL

11:00            
50 min

MOBILITY

Michał Kuc

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

11:30          
50 min

TBC

Natalia Tomaszewska

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

50 min

STRETCHING

Arletta Rzepiela

SALA BODY MENTAL

12:30            
50 min

SEXI PUPA

Anita Szymańska

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

17:00
50 min

PŁASKI BRZUCH

Arletta Rzepiela

SALA FIT

50 min

HIIT + ABS

Kamila Sachajko

SALA FIT

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Adam Olczak

CROSS FABRIC

50 min

PUMP

Patrycja Kmieciak

SALA FIT

50 min

CROSS FABRIC

Jacek Beczkowski

CROSS FABRIC

   
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Jan Kruszona

CROSS FABRIC

 
50 min

PŁASKI BRZUCH

Joanna Lipińska

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

 
50 min

SEXI PUPA

Patrycja Kmieciak

SALA FIT

17:30  
50 min

STRETCHING

Magdalena Ślusarczyk

SALA BODY MENTAL

 
50 min

FIT BALL

Magdalena Ślusarczyk

SALA BODY MENTAL

     
18:00
50 min

CROSS FABRIC

Jan Kruszona

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Jan Kruszona

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

50 min

JUMPit

Joanna Lipińska

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Jan Kruszona

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Jacek Beczkowski

CROSS FABRIC

   
50 min

ZUMBA ®

Katarzyna Królak

SALA FIT

50 min

PUMP

Arletta Rzepiela

SALA FIT

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Adam Olczak

CROSS FABRIC

50 min

PŁASKI BRZUCH

Patrycja Kmieciak

SALA FIT

50 min

JUMPit

Kamila Sachajko

SALA FIT

18:30
50 min

STRETCHING

Arletta Rzepiela

SALA BODY MENTAL

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magdalena Ślusarczyk

SALA BODY MENTAL

   
50 min

STRETCHING

Patrycja Kmieciak

SALA BODY MENTAL

   
19:00
50 min

JUMPit

Kamila Sachajko

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Arletta Rzepiela

SALA FIT

50 min

KETTLEBELLS

Jakub Krej

CROSS FABRIC

50 min

JUMPit

Ewelina Malinowska

SALA FIT

     
50 min

KETTLEBELLS

Jakub Krej

CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC

Jan Kruszona

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

50 min

TABATA

Arletta Rzepiela

SALA FIT

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Jan Kruszona

CROSS FABRIC

19:30
80 min

JOGA

Aleksandra

SALA BODY MENTAL

 
50 min

STRETCHING

Joanna Lipińska

SALA BODY MENTAL

80 min

JOGA

Aleksandra

SALA BODY MENTAL

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kamila Sachajko

SALA BODY MENTAL

   
20:00
50 min

SHAPE

Kamila Sachajko

SALA FIT

50 min

JUMPit

Aleksandra Kwasiborska

SALA FIT

50 min

SEXI PUPA

Patrycja Kmieciak

SALA FIT

50 min

ZUMBA ®

Katarzyna Królak

SALA FIT

50 min

SALSATION ®

Angelika Orzechowska

SALA FIT

   
 
50 min

STRONG

Katarzyna Królak

SALA BODY MENTAL

     
20:30    
50 min

SALSATION ®

Dominik Sochacki

SALA BODY MENTAL

       
← →